قشم هرمزگان

  ریال 5.700.000

  Check Availability

  قابل رزرو
  غیر قابل رزرو
  انتخاب شده
  نوع تور: تور روزانه
  تعداد روز: 4 روز
  بیشترین تعداد جهت رزرو: 10
  مکان: قشم هرمزگان
  امتیاز:
  Departure date:
  Arrive date:
  بزرگسالان:
  کودک:
  نوزاد:

  رزرو شما برای مهمانی در قشم- هرمزگان

  Paypal

  مهم: شما را به وب سایت پی پال متصل خواهیم داد برای تکمیل پرداخت امن خود را

  Take payments via PayFast (redirect method).

  اوج باستان
  Submit

  رزرو شما:

  Adult discount

  #TitleNumberتخفیف
  1تخفیف مهمانی از 3 تا 5 نفر (10 درصد تخفیف)3-510%
  2تخفیف مهمانی از 6 تا 10 نفر (20 درصد تخفیف)6-1020%

  Overview

  ویژگی های مهمانی:

  جزیره ی قشم کجاست؟

  جزیره ی قشم از جمله جزایر جنوب و بزرگترین جزیره ی ایران و خلیج فارس می باشد که در تنگه ی هرمز قرار دارد و از دیرباز به ایران تعلق داشته است. در دوران ساسانیان ابرکاوان خوانده می شده است. شهر قشم در شرقی‌ترین نقطه ی جزیره واقع شده ‌است و به رغم آنکه این شهر نسبت به کل جزیره مرکزیت هندسی ندارد، اما به علت موقعیت مهم استراتژیک آن (دید گسترده به جنوب، شمال و شرق، دید به تنگه هرمز، نزدیکی به بندرعباس و…) منطقه ی مهمی محسوب می شود.

  درباره ی قشم:

  جزیره ی پهناور قشم با مساحتی نزدیک به ۱۵۰۰ کیلومترمربع نه تنها بزرگترین جزیره ایران بلکه از بسیاری از کشورهای مستقل جهان نیز بزرگتر است.

  این جزیره همچون یک دلفین زیبا و بزرگ در تنگه ی استراتژیک هرمز واقع شده است و فاصله آبی شهر قشم از بندرعباس ۲۲ کیلومتر و نزدیک ترین فاصله ی آبی جزیره قشم با سرزمین ما در ۱/۸ کیلومتر در حد فاصل بندر لافت و روستای پهل از توابع بندر خمیر است. سکنه ی جزیره مردمانی متدین، مهمان نواز، زحمتکش و پایبند به آداب و رسوم سنتی زیبای خود هستند. لباس سنتی زنان و مردان، موسیقی بومی، صنایع دستی و گویش محلی از جلوه های فرهنگی ویژه ی این جزیره ی مرزی است. گزینش نام هایی چون دیرستان رمکان، درگهان، سوزا، رمچاه، دولاب، کانی و … برای شهرها و روستاها، همه یادآور علاقه و توجه عمیق مردم این بخش از کشورمان به فرهنگ و تمدن دیرپای ایران زمین است. مردم جزیره ی قشم همه مسلمانند.

   

  اقامت در قشم و یا  تور قشم

  پیشنهاد ما برای تورقشم و یا اقامت در قشم، به جای خانه های اجاره ای قشم و مسافرخانه های قشم و هتل های پنج ستاره قشم و یا هتل سه یا چهار ستاره قشم، مهمانی در منزل یکی از بهترین میزبانان مهمان ایرانی درقشم می باشد.

   

  نقاط دیدنی و جاذبه های توریستی قشم :

  • دره ی ستاره ها
  • جزیره هنگام
  • غار خوربس
  • تنگه چاهکو
  • بندر لافت
  • ژئو پارک
  • چاه های لافت
  • قلعه ی پرتغالی ها
  • قلعه نادری لافت
  • بام قشم
  • شهر جدید و قدیم قشم
  • منطقه آزاد

  Tour's Location

  Loading Maps

  Tour's Program

  ظهراست، هوا گرم است اما استقبال گرم خانواده ی خانی و انجام مراسم محلی خاصی برای خوش آمد گویی، خستگی مان را از یاد می برد. بلافاصله ما را به صرف ناهار دعوت می کنند. خانم خانی از قبل از ورودمان، ماهی تنوری صُبور تدارک دیده است. نوش جان کردن ماهی تازه ی جنوبی آن هم با دست پخت خانم خانی بسیار لذت بخش است. پس از کمی استراحت، زمانش رسیده تا همراه آقای خانی به دیدن پرندگان دریایی زیبا در جنگل حرا برویم و قایق سواری کنیم. بعد از این تجربیات هیجان انگیز، آقای خانی ما را با ماشین به بندر لافت و دیدار از چاه های طلا می برد و شب هم گشتی در قشم و بازارهای قدیم و جدید قشم می زنیم. به خانه ی محلی خانواده ی خانی میرویم و شام را صرف می کنیم. آقای خانی و همسرشان امشب از دیار و خاطرات و افسانه هایشان خواهند گفت و بعد از آن هم یک خواب ناز در خانه ی محلی.
  صبح در قشم فرا رسیده و خانواده ی عزیز خانی، با یک صبحانه ی محلی خوشمزه این حس زیبایی صبح را دوچندان می کنند. روزی مملو از تفریح و لذت و هیجان در پیش رو داریم. پس از صرف صبحانه، با خانواده ی خانی همراه می شویم. به دیدار از دره ی ستاره ها، قایق سواری تا جزیره‏ ی هنگام، دیدن دلفین‏های بازیگوش، خرچنگ های پرتعداد و لاک پشت های بزرگ، دیدار از ساحل صخره ای می رویم و ناهار را در خانه ی بومیان جزیره ی هنگام صرف می کنیم و به خانه برمی گردیم. لذت نوش جان کردن یک شام خوشمزه ی جنوبی را تجربه می کنیم و در خانه ی محلی تمیز و پر از مهر و محبت با میزبان مهربانش، به خوابی عمیق می رویم.
  صبح پس از صرف صبحانه، به بازدید از غار خوربس وکروکدیل می رویم بعد از آن هم برنامه ی خرید و گشت گذار در قشم و بازار درگهان داریم. بعدازظهر برنامه ی شنا و ماهیگیری و سپس ماهی کباب در فضای بیرون خواهیم داشت. برای شب هم برنامه ی رقص و آواز محلی تدارک دیده شده است.
  صبح بعد از صرف صبحانه ای خوشمزه و متفاوت، کم کم چمدان هایمان را می بندیم و آماده ی رفتن می شویم. دل کندن از یک خانواده ی با صفای جنوبی به واقع سخت است. اما میزبان به قدری خونگرم و عالی از ما پذیرایی کرد که دوست داریم از این به بعد همه ی سفرهایمان را در قشم برنامه ریزی کنیم.

  Reviews

  There is no review

  ارسال بررسی

  • Sleep
  • Location
  • Service
  • Cleanliness
  • Room(s)