قمصر کاشان

  ریال 2.000.000

  Check Availability

  قابل رزرو
  غیر قابل رزرو
  انتخاب شده
  نوع تور: تور روزانه
  تعداد روز: 2 روز
  بیشترین تعداد جهت رزرو: 10
  مکان: قمصر کاشان
  امتیاز:
  Departure date:
  Arrive date:
  بزرگسالان:
  کودک:
  نوزاد:

  رزرو شما برای مهمانی گل و گلاب در قمصرکاشان

  Paypal

  مهم: شما را به وب سایت پی پال متصل خواهیم داد برای تکمیل پرداخت امن خود را

  Take payments via PayFast (redirect method).

  اوج باستان
  Submit

  رزرو شما:

  Adult discount

  #TitleNumberتخفیف
  1تخفیف مهمانی از 3 تا 5 نفر (10 درصد تخفیف)3-510%
  2تخفیف مهمانی از 6 تا 10 نفر (20 درصد تخفیف)6-1020%

  Overview

  ویژگی های مهمانی:

  قمصر کجاست؟

  قمصر شهری واقع در شمال غرب استان اصفهان و جنوب کاشان و به صورت دره‌ای با ابعاد تقریبی ۹ و ۵ کیلومتر است.

   

  درباره ی قمصر:

  شهرت قمصر به اعتبار گلاب و کیفیت گل محمدی آن است. به علت آب‌ و هوا و خاک مناسب (لوم: مخلوطی از شن و رس)، گل محمدی آن مرغوبیت بسیاری دارد. در سال‌های۱۳۵۴–۱۳۵۲ کارشناسان بلغاری با بررسی گل سرخ محمدی قمصر دریافتند که در سنجش با نمونه‌های همگون در دیگر نقاط کشور از کیفیت بسیار بهتری برخوردار است. از همین رو، برخی صنایع پیشرفته عطرسازی جهان به کاربرد اسانس عطر گل محمدی قمصر روی آورده‌اند.

   

  اقامت در قمصر:

  پیشنهاد ما برای تورقمصر و اقامت در قمصر به جای هتل قمصر، مسافرخانه  و یا  خانه ی محلی قمصر، مهمانی در منزل یکی از بهترین میزبانان مهمان ایرانی در قمصر می باشد.

   

  نقاط دیدنی و جاذبه های توریستی قمصر کاشان :

  -باغات گل محمدی

  -کارگاه های گلاب گیری

  -خانه ی بروجردی ها

  -باغ فین

  • تپه سیلک
  • حمام فین

  Tour's Location

  Loading Maps

  Tour's Program

  حوالی ظهر پس از طی مسیر نه چندان طولانی به یکی از زیباترین روستاهایی که شهرتش به اعتبار گلاب و کیفیت گل محمدی آن است یعنی " قمصر کاشان " می رسیم. این بار میزبانمان خانواده ی دوست داشتنی مستوفی هستند. در بدو ورود ضمن استقبالی گرم، ما را به نوشیدن شربت مخصوص محلی مهمان می کنند که می توان عطر و طعم ناب گلاب را در آن حس کرد. پس از کمی استراحت در خانه ی محلی مستوفی، به بازدید از کارگاه گلاب گیری و باغ گل زیبایشان می رویم. خانواده ی عزیز مستوفی ما را در طبعیت مهمان ناهار خوشمزه ی محلی می کنند که دستپخت خانم مستوفی است. سپس همراه با آقای مستوفی به سوی تپه ی باستانی سیلک می رویم تا از نزدیک نظاره گر تمدنی 7000 ساله شویم. همچنین از خانه ی بروجردی ها دیدن می کنیم. با فرا رسیدن شب در کنار آتشی جمع می شویم و ضمن نوش جان کردن شام، آقای مستوفی برایمان شاهنامه و مولانا می خواند.
  صبح زود میزبان برایمان صبحانه ی محلی خوشمزه ای در نظر گرفته است. پس از صرف صبحانه، همراه با آقای مستوفی به دیدار از باغات قمصر می رویم. سپس سری به باغ زیبای فین کاشان می زنیم، از حمام فین دیدن می کنیم و به موزه ی کاشان می رویم. برای صرف ناهار به خانه ی میزبان بازمی گردیم و ناهار محلی خوشمزه ای میل می کنیم. میزبان که می داند ما علاقه ی زیادی به گل و گلاب داریم، برایمان بسته های مختلفی از محصولات کارگاه گلاب گیریشان در نظر گرفته و به بهترین نحو ممکن ما را بدرقه می کنند.

  Reviews

  There is no review

  ارسال بررسی

  • Sleep
  • Location
  • Service
  • Cleanliness
  • Room(s)